Idea Bank logoOstatni okres to wzrost zainteresowania lokatami bankowymi. Każdy, kto posiada jakieś oszczędności i chciałby je zdeponować, szuka najatrakcyjniejszej oferty, która odpowiadałaby jego oczekiwaniom co do przyszłych zysków. Jednocześnie całkiem niedawno na polskim rynku pojawił się Idea Bank, który w wachlarzu swoich lokat, posiada kilka niezwykle atrakcyjnych produktów. Między innymi dlatego właśnie, dostajemy bardzo dużo pytań o to, gdzie można znaleźć oddziały, placówki Idea Banku? Zainteresowaliśmy się tym tematem i postanowiliśmy dodzwonić się do infolinii Idea Banku, aby zadać to pytanie osobie, która zatrudniona jest właśnie w celu udzielania klientom między innymi takich informacji.


Niestety, w rozmowie z konsultantem dowiedzieliśmy się jedynie, że na razie nie ma placówek Idea Banku, a sama instytucja ma póki co charakter internetowy. Nie jest to wiadomość dobra dla tych, którzy nie przekonali się jeszcze co do działania internetowych oddziałów banków i boją się korzystać z lokat jedynie przez Internet.

Dobrą wiadomością natomiast jest to, że Idea Bank ma zamiar otworzyć swoje oddziały, a pierwsze placówki będziemy mogli znaleźć na mapie największych miast, w tym Warszawa.

Jeżeli mamy więcej pytań, odnoście Idea Banku, wystarczy skontaktować się z ich infolinią: 801 999 111. Tam będziemy mogli zadać dowolne pytania, w tym również te, dotyczące oddziałów oraz placówek Idea Banku.

Podobne artykuły:

Tagi: , , , , , , , , , , ,